לעזרה בכל נושא השאירו פרטים ונחזור אילכם בהקדם האפשרי.
* שם:
* EMail:
* טלפון:
Captcha

 

המלצות לקידום אתר באינטרנט

09/10/2014, 11:29 am

המלצות לקידום אתר באינטרנט אין עוררין כי קידום אתר באינטרנט הוא חובה לכול עסק, אך מה לעשות שהסטטיסטיקה מראה כי לקוח פוטנציאלי מסתכל רק על העמוד הראשון במנוע החיפוש ובעמוד זה יש עד 10 מפרסמים


על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים

29/09/2014, 11:25 am

על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים בקידום האתר, חשוב לזכור שני אלמנטים שלא תמיד מפנים אליהם את תשומת הלב הראויה: כותרת האתר ותיאורו. נעמוד כאן על האופן שבו יש לנסח כותרת ומה מקומו של התיאור.


קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם?

29/09/2014, 10:27 am

קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם? בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להשקיע את כספם על שיווק העסק ברשת האינטרנט. האם מודעה בעיתון המקומי תתרום יותר מקידום ממומן או קידום אורגני באינטרנט. הכל על קידום אתרים

מאמרים בנושא קידום ובניית אתרים | בניית אתרים לעסקים


 

בניית אתרים לעסקים הינה הדרך הטובה ביותר הקיימת כיום להגדיל באורח משמעותי את חשיפתו של עסק כלשהו בפני לקוחות חדשים. אתר עסקי שמעוצב נכון, מאורגן נכון ומעביר את המסר הנכון יכול להיות אמצעי רב עוצמה ולשנות לחלוטין את מבנה המערכת השיווקית בעסק. חברת נקסט מדיה מתמחה ב קידום ובניית אתרים חדשים המסייעים רבות בהגברת הפעילות העסקית.

מה בין האינטרנט, בניית אתרים לעסקים ואמצעי שיווק אחרים?
כל עסק מחפש דרכים חדשות להגברת המודעות של לקוחות פוטנציאליים לקיומו. לפני כמעט מאה שנים היו אלה העיתונים והרדיו ששימשו ערוצי שיווק מצוינים ולפני כשישים שנים הצטרפה גם הטלוויזיה לחגיגת השיווק.
כיום רשת האינטרנט היא הפלטפורמה הטובה ביותר לשווק עסקים וקידום ובניית אתרים הם הכרח, הן משום שכמות הגולשים עולה מדי יום והן משום שקל יותר למקד את הפרסום לקהל היעד המתאים. חברת נקסט מדיה מאמינה בבניית אתרים עסקיים שמתבצעת מתוך ראייה שיווקית, על כן אנו נדאג עבורכם גם למסע פרסום ממוקד ברשת שיקפיץ את הפעילות העסקית שלכם קדימה.
אמצעי התקשורת הישנים היו בהחלט אמצעי פרסום יעילים בזמנם. ואולם בניית אתרים לעסקים ואתרי אינטרנט בכלל שינתה את פני הפרסום והשיווק: קידום ובניית אתרי אינטרנט מאפשרים לעקוב ולמקד את הפרסום בדיוק לקהל היעד הרצוי. 

משמעות העניין היא שניתן להשקיע הרבה יותר אנרגיה בנישה המסוימת אליה פונה האתר ולנסות לחשוף אותו בפני גולשים רבים באמצעות תמהיל נכון של מילות חיפוש, עיצוב נכון, ניהול לקוחות איכותי ושירות מצוין. זאת, על חשבון פרסום באמצעי התקשורת האחרים.
אתר אינטרנט המנוהל נכון וממותג נכון מייצר כספים רבים עבור העסק. חברת נקסט מדיה מבינה את חשיבות העניין ומתמחה בדיוק בזה - בניית אתרים לעסקים עם התמקדות גבוהה בנישה הספציפית שבה עוסק העסק ובקהל היעד המדויק של העסק שלכם.
אנחנו בונים, אתם מרוויחים
עסקים רבים כבר גילו את היתרונות הגדולים של בניית אתרים לעסקים ו קידום ובניית אתרים ובעיקר את היתרון הכלכלי הטמון באתר. בעשור האחרון אירע לא פעם שעסק העביר את מרכז הכובד מפעילות עסקית בשיטות הישנות לפעילות באמצעות אתר האינטרנט. מדוע? התשובה פשוטה: פחות השקעה, הרבה יותר תוצאות. חברת נקסט מדיה תדאג להפוך גם את האתר העסקי שלכם לאתר מנצח. פנו עוד היום ותתחילו להרוויח.

קידום ובניית אתרים

בתקופה זו כבר ידוע כי שום עסק אינו יכול לשרוד בעולם התחרותי של ימינו מבלי שיהיה לו אתר אינטרנט פעיל ואפקטיבי. אם בעבר היה מספיק להציג כמה מילים ותמונות באינטרנט, הרי שכיום השתנו דרישות הגולשים וללא קידום ובניית אתרים מקצועיים אין לאתר אינטרנט שום ערך שיווקי או כלכלי. עם עליית הרשתות החברתיות ובראשן כמובן הפייסבוק, הפך הצורך של בניית אתרים לעסקים לעניין של הכרח, כיוון בית עסק שאין לו אתר אליו ניתן להפנות את הגולשים בפייסבוק מאבד למעשה קהל לקוחות פוטנציאליים אדיר לטובת המתחרים הישירים שלו. בחירת חברת קידום ובניית אתרים איכותית יכולה להקפיץ את אתר האינטרנט של כל עסק, גדול או קטן, ולהפוך אותו לכלי פרסומי ממדרגה ראשונה. לכל מי שמתעניין בהקמת אתר אינטרנט לעסק כדאי לדעת מעט על בניית אתרים לעסקים ועל חלק מן ההיבטים החשובים הכרוכים בכך.

ישנם לא מעט חברות בניית אתרים לעסקים אשר מציעות שירותי קידום ובניית אתרים ,ולכן עליכם לוודא כי החברה שבידיה תפקידו את העניין תהיה חברת בניית אתרים או חברת קידום אתרים מקצועית עם הפנים לעתיד. בניית האתר צריכה להיעשות בצורה שתתאים לא רק לטכנולוגיות ולדפוסי הגלישה הנוכחיים, אלא גם לאלו של עוד שנתיים, מאחר וההתפתחות של הטכנולוגיה היא מהירה. כך לדוגמא, יותר ויותר אנשים גולשים כיום מן המכשירים הסלולריים שלהם ולא רק מן המחשב האישי, ולשינוי זה יש השלכות דרסטיות על אופן עיצוב ובניית אתרי האינטרנט. אין טעם משום כך להשקיע זמן וכסף בבניית אתר שלא יפעל כמו שצריך על גבי סמארטפון, כיוון שאתרים מסוג זה יהפכו למיושנים כבר בשנה הקרובה, לפי יודעי דבר.

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר מדברים על קידום ובניית אתרים הוא השפעתם של השינויים הטכנולוגיים על הרגלי הגלישה של המשתמשים. למשל, אם עד לפני כמה שנים היו רוב הגולשים מגיעים לאתר על ידי הקלדת הכתובת שלו, הרי שכיום הרוב המוחלט של הכניסות לאתר נעשה דרך מנועי החיפוש ובראשם גוגל. משום כך רק אתר שיקודם בצורה טובה יזכה לקהל, ויממש את הפוטנציאל השיווקי שלו. חברות קידום אתרים באינטרנט מאפיינות את קוד אתר האינטרנט בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, וכן יסייעו לכם בכתיבת התכנים בצורה שתדחוף אותם קדימה לתוצאות הראשונות בגוגל.


בניית אתרים לעסקים
העשור האחרון היה ללא ספק העשור בו שינתה רשת האינטרנט את חיינו. בתחום העסקי התבטאה תופעה זו בכך שהרשת הפכה לפלטפורמה מרכזית לכל מה שקשור לפרסום, שיווק ומכירות. כיום כבר לא צריך לדבר הרבה על חשיבותם של אתרי אינטרנט לעסקים ועל קידום ובניית אתרים, ולמעשה אי אפשר לדמיין כלל עסק שיוכל להמשיך לפעול לאורך זמן ללא אתר אינטרנט מתעדכן. מהסיבה הזאת בניית אתרים לעסקים הפכה חובה, והידע הרב שנצבר בכל מה שקשור בעיצוב אתרים ובנייתם יכול לקדם כל עסק, גדול וקטן בכל תחום כמעט.

חברות ל קידום ובניית אתרים באינטרנט אשר עוסקות בתחום של בניית אתרים לעסקים מציעות לבעלי עסקים בניית אתרים, החל מחבילות מצומצמות הכוללות עיצוב ובניה בסיסיים, ועד לחבילות מורחבות הכוללות מיתוג, עדכון וקידום של האתר לאחר בנייתו. לפי כך ישנו טווח מחירים רחב למדי אותו ניתן למצוא בשוק, כאשר בדרך כלל כגובה ההשקעה כך גם מידת האפקטיביות של אתר האינטרנט. ישנם עסקים (בעיקר קטנים) אשר מסתפקים בבניית אתר פשוט של מספר עמודים מצומצם, ומן הצד השני אפשר למצוא אתרים מורכבים הכוללים פיצרים של קישורים לרשתות חברתיות או חנות אלקטרונית המאפשרת רכישה מקוונת.

בזמן בניית אתרים לעסקים מתחיל קודם כל בעיצוב האתר. יש חשיבות רבה לעיצוב האתר מבחינה שיווקית. האתר צריך להשתלב בשאר אמצעי הפרסום של העסק ולהתאים לערכי המותג, כך שתיווצר אחידות בין כל האמצעים השיווקיים של העסק כגון הלוגו,כרטיסי הביקור ועוד. אך בנוסף לכך כרוכה בניית אתרים לעסקים גם בעיצוב נכון של ממשק המשתמש, כך שחווית הגלישה והתפעול של האתר תעודד את הגולשים לבקר באתר.

לצד עיצוב האתר צריכה חברת קידום ובניית אתרים לדאוג גם לצדדים הטכניים שלו כגון רוחב פס, איחסון והטמעתן של פונקציות מתקדמות. חשוב מאוד בהקשר זה לפנות לעסקים בעלי ניסיון מוכח של בניית אתרים לעסקים. חברות אלו הן בעלות ידע רב בכל מה שקשור לצרכים המיוחדים של אתר עסקי כמו למשל תנועת גולשים רבה, קידום האתר, ועוד.


 

בניית אתרים לעסקים – השלב הבא באבולוציה העסקית.

קידום ובניית אתרים עשויים להקפיץ את העסק במהירות קדימה. כל עסק מחפש דרכים שונות להתקדם ולהרחיב את פעילותו. אמרה ישנה קובעת כי "מי שלא הולך קדימה, הולך אחורה". ואכן, זו אחת האמרות החכמות כאשר מדובר בפיתוח עסקי ועל בניית אתרים לעסקים. אם עד לפני קצת יותר מעשור נמנעו עסקים רבים מלהיכנס לתחום וישבו על הגדר, כעת כמעט לא ניתן למצוא עסק המכבד את עצמו שאיננו מנהל אתר אינטרנט, לעיתים כמרכז רווח נפרד ולעיתים קרובות אף יותר כצורת ההתקשרות העיקרית עם קהל הלקוחות של העסק.

 המטרה של בניית אתרים לעסקים:

המטרה הכללית של " קידום ובניית אתרים " חייבת להתחלק למטרות משנה, שאותן יש להשיג בעזרת בניית אתר עסקי בצורה חכמה או קידום אתרים באינטרנט:

1 – עיצוב אתר ידידותי למשתמש, שלא רק שאיננו מרתיע את המשתמש אלא אפילו מעודד אותו להשתמש בשירותי החברה ולרכוש את מוצריה. העיצוב כולל את הצבעים הנכונים, הגופנים הנכונים, סידור נכון של האתר וקישורים פנימיים נאותים. בניית אתרים לעסקים שנעשית בצורה נכונה, עשויה להגדיל את אחוז הרוכשים באתר בצורה משמעותית.

2 – הגדלת התנועה לאתר: לאחר שנסתיימה בניית האתר, יש לדאוג בדרכים שונות להגדלת התנועה בו, הן בעזרת פרסום ממומן והן בעזרת קידום אורגני בשיטות שונות. אחת השיטות היא כתיבת מאמרים מקצועיים ובעלי ערך מוסף גבוה המצויים באתר ומקדמים אותו במנוע החיפוש, על פי מילות חיפוש שהוגדרו מראש.

3 – הגדלת התנועה לאתר – השלב הבא: יצירת רשימת לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים ושמירה על קשר רציף איתם, אם באמצעות ניוזלטרים תקופתיים ואם באמצעות משלוח כרטיסי ברכה לימי הולדת וכיוצא באל אירועים. פעולות אלה יגדילו את יחס ההמרה – משמע לקוחות המגיעים לאתר ומבצעים בו קנייה בפועל.

 בניית אתרים לעסקים – עסקת חבילה:

מהאמור לעיל ניתן להביא כי קידום ובניית אתרים כרוכה בהרבה מחשבה מקדימה ופעולות רבות המשלימות את העניין. מומלץ מאד לבצע בניית אתרים לעסקים רק אצל אנשי מקצוע היכולים לכסות את כל התחומים האפשריים, החל מהבנייה וכלה בקידום. המחירים אינם יקרים יחסית, ובבחינה של יחס עלות-תועלת, התוצאות מצוינות.


קידום האתר
לאחר שיש לנו עיצוב נכון לאתר השלב הבא הוא לגשת לחברת קידום ובניית אתרים אשר תעשה אופטימזציה לאתר ותתחיל לקדם אותו במנועי החיפוש.


חברה לבניית אתרי אינטרנטאיך לבחור חברה לבניית אתרי אינטרנט ? חברה לבניית אתרי אינטרנט

בתי עסק רבים מבקשים כיום להקים אתר אינטרנט שישמש כפלטפורמה שיווקית. חברות רבות מציעות כיום שירותי בניית אתרים, ולא תמיד קל לבחור מביניהן את החברה בידיה תרצו להפקיד משימה חשובה זו. הנה לעזרתכם מספר טיפים באמצעותם תוכלו להשוות בין חברה לבניית אתרי אינטרנט.

השיקול הראשון שצריך לעמוד לנגד עיניכם כשאתם משווים בין חברה לבניית אתרי אינטרנט הוא כמובן המקצועיות. ישנן חברות בעלות מוניטין של שנים, שילוו אתכם בתהליך המורכב של הקמת אתר משלב הרעיון הראשוני, דרך העיצוב הגרפי ועד להעלאתו לאוויר. בכל אחד מן השלבים האלו יש צורך בהיכרות מעמיקה עם לא מעט היבטים טכניים, שיווקיים ועוד. כדאי מאוד לבחור בחברה לבניית אתרים שתוכל לתת מענה גם לדרישות חריגות, כך שלא תאלצו להתפשר על הציפיות שלכם מן האתר.

עוד גורם בעל משקל רב בבחירה בין חברה לבניית אתרי אינטרנט הוא המחיר. הקמת אתר היא השקעה חד פעמית שאמורה להניב רווחים לעסק בעתיד, ותמיד אפשר לקבל יותר תמורת תשלום נוסף. מומלץ להגביל מראש את התקציב כך שלא תמצאו את עצמכם משלמים בסופו של דבר על אתר מפואר הרבה יותר מזה שתכננתם, שאולי אינכם צריכים כלל. ישנן לא מעט חברה לבניית אתרי אינטרנט שיכולות להציע לכם אתרים מן הרמה הגבוהה ביותר תמורת סכומים סבירים לחלוטין. הקפידו להשוות בין המחירים שמציעות לכם החברות השונות, כיוון שכך תוכלו לחסוך מאות ואלפי שקלים.

ולבסוף, חשוב מאוד לזכור כי הקמת האתר אינה מהווה את סוף הסיפור, וכדי שהאתר שלכם יהיה אפקטיבי עליו להתעדכן באופן שוטף, ודבר זה יכול להיעשות בכמה דרכים. אם יש לכם אתר פשוט יחסית ואתם מתמצאים מעט במחשבים, תוכלו אולי לשנות את קוד האתר בעצמכם. אך בדרך כלל מציעות חברה לבניית אתרי אינטרנט מערכות לניהול תוכן שיחסכו מכם את הצורך הזה. כדאי להשוות בין המערכות שמציעות החברות השונות ולבדוק עד כמה הן נוחות לתפעול ואלו מרכיבים באתר הן מאפשרות לכם לשנות. כך לדוגמא יתכן שתרצו לשנות לא רק את התכנים הטקסטואליים אלא גם את הצבעים, הרקעים ואלמנטים גרפיים נוספים.

איך להשתמש נכון ב-robots.txt וב-noindex

30/09/2014, 10:06 am

איך להשתמש נכון ב-robots.txt וב-noindex רבים מהעוסקים בבניית אתרים, לא תמיד יודעים להשתמש נכון בכלים מקצועיים שונים, למשל כאשר הם רוצים למנוע תכנים, רישום של האתר, או דפים מסויימים במנועי החיפוש. נרחיב כאן מעט על שני כלים העומדים לרשותנו.


הקמת אתר אינטרנט, יתרונות מול חסרונות

21/09/2014, 2:31 pm

הקמת אתר אינטרנט, יתרונות מול חסרונות אתר אינטרנט ,תדמיתי, ראייתי הוא חובה לכל עסק שמכבד את עצמו, חד וחלק. אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק שלך, שם אתה מראה לעולם את ה "אני המאמין שלך" את הייחוד שלך, את הנישה התחרותיתישלך ועוד...


פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם?

16/09/2014, 11:35 pm

פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם? אתם רוצים להיות שם, בעיקר במובייל. מהי הדרך הנכונה עבורכם? פיתוח אפליקציה יעודית או אולי בניית אתר מותאם לפלאפונים? במאמר זה נברר.


שאלות ותשובות על לימודי PHP

30/07/2014, 3:19 pm

שאלות ותשובות על לימודי PHP  אין זה פשוט לבחור קורסים מקצועיים או תחום עיסוק. סוד ההצלחה טמון בהרחבה קבועה של הכישורים המקצועיים בהתאם לדרישות השוק והיכולות הקיימות. יש לזכור כי מדובר בתחום תחרותי ודינמי.


איך לא לצאת פרייאר כשבונים אתר אינטרנט?

15/06/2014, 3:50 pm

איך לא לצאת פרייאר כשבונים אתר אינטרנט? לצורך העניין, נניח שאנחנו בונים אתר ממוצע לאדם או לעסק. מה הן האפשרויות העומדות לפנינו ומה צריך לבדוק?


בניית אתר אינטרנט - מושגים בסיסים

28/05/2014, 3:55 pm

בניית אתר אינטרנט - מושגים בסיסים ערב טוב. כיצד ניתן לשדרג אתר? מה זה בכלל אתר אינטרנט? אלו טכנולוגיות? מה אני צריך לעשות? - אלו הם רק חלק מהשאלות אותם ניתן לשאול בנושא בניית אתרים - ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לעשות סדר בבלגן בשפה פשוטה.


3 תוכנות בסיסיות הנדרשות והדרכה כללית לבונה האתרים המתחיל

24/05/2014, 5:23 pm

3 תוכנות בסיסיות הנדרשות והדרכה כללית לבונה האתרים המתחיל לבנות אתר אינטרנט זה אולי נשמע מורכב אבל אם תמצאו מדריך טוב באינטרנט ותפעלו על פיו תגלו שזה יותר פשוט ממה שחשבתם. במאמר זה אסביר קצת על איך העניינים עובדים ועל תוכנות מומלצות לעבודה.


עבודה מהבית - יתרונות וחסרונות

18/04/2014, 12:24 pm

עבודה מהבית - יתרונות וחסרונות בזכות היכולת של כל אחד היום לבנות אתר אינטרנט לבד וללא עלות גבוהה, ניתן לראות יותר אנשים שנכנסים לתחום במטרה לשנות את עורך חייהם ולנצל את האפשרות הזאת ליצירת הכנסה קבועה. יתרונות וחסרונות בעבודה מהבית


וורדפרס מערכת ניהול תוכן

31/03/2014, 11:53 pm

וורדפרס מערכת ניהול תוכן חברת MS-solution אחראית על הקמת האתר שנותן פתרונות למתחילים בתחום בניית האתרים. בין המאמרים שמפורסמים באתר, בחרנו לשתף אתכם במאמר על וורדפרס. היכנסו לאתר שלנו כדי ללמוד עוד על בניית אתרים למתחילים.


מהם היתרונות והחסרונות של בניית אתר בג'ומלה? למי מומלץ לבנות אתר בג'ומלה?

26/03/2014, 8:51 am

מהם היתרונות והחסרונות של בניית אתר בג'ומלה? למי מומלץ לבנות אתר בג'ומלה? כחלק מההתלבטות בנושא בניית אתרים, וודאי התלבטת באיזו מערכת להשתמש: וורדפרס, ג'ומלה או דרופל. במאמר זה סקירת היתרונות והחסרונות, שתאפשר לך לבחור מערכת לבניית האתר שלך.| בניית אתרים || אתר אינטרנט || אתר || חברה לבניית אתרים || בניית אתרי אינטרנט |

עיצוב אתרים

בניית אתרים

קידום אתרים

פירסום בגוגל

מאמרים

עיצוב אתרים
פיתוח אתרים
ניהול תוכן
קידום אתרים
פירסום באינטרנט
פירסום בגוגל
שיווק באינטרנט
תנועת מבקרים
רשתות חברתיות
בניית אתר ריספונסיביבניית אתר רספונסיבי
בניית אתר נגישבניית אתר נגיש

כלים לקידום

סרטי תדמית לעסקים
בדיקת גיל דומיין
בדיקת PageRank
בדיקת קישורים ניכנסים
בדיקת מיקום במנועי חיפוש
בדיקת תוכן משוכפלבדיקת תוכן משוכפל

כלים לכותבי תוכן

בדיקת אחוז טקסט בדף
בדיקת צפיפות מילות מפתח
בדיקת טקסט מועתק

קוד לבוני אתריםקוד לבוני אתרים

סקריפט לתיבהסקריפט לתיבה
טקסט נגללטקסט נגלל


עיצוב