לעזרה בכל נושא השאירו פרטים ונחזור אילכם בהקדם האפשרי.
* שם:
* EMail:
* טלפון:
Captcha

 

המלצות לקידום אתר באינטרנט

09/10/2014, 11:29 am

המלצות לקידום אתר באינטרנט אין עוררין כי קידום אתר באינטרנט הוא חובה לכול עסק, אך מה לעשות שהסטטיסטיקה מראה כי לקוח פוטנציאלי מסתכל רק על העמוד הראשון במנוע החיפוש ובעמוד זה יש עד 10 מפרסמים


על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים

29/09/2014, 11:25 am

על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים בקידום האתר, חשוב לזכור שני אלמנטים שלא תמיד מפנים אליהם את תשומת הלב הראויה: כותרת האתר ותיאורו. נעמוד כאן על האופן שבו יש לנסח כותרת ומה מקומו של התיאור.


קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם?

29/09/2014, 10:27 am

קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם? בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להשקיע את כספם על שיווק העסק ברשת האינטרנט. האם מודעה בעיתון המקומי תתרום יותר מקידום ממומן או קידום אורגני באינטרנט. הכל על קידום אתרים

מאמרים בנושא קידום ובניית אתרים | בניית אתרים לעסקים


 

בניית אתרים לעסקים הינה הדרך הטובה ביותר הקיימת כיום להגדיל באורח משמעותי את חשיפתו של עסק כלשהו בפני לקוחות חדשים. אתר עסקי שמעוצב נכון, מאורגן נכון ומעביר את המסר הנכון יכול להיות אמצעי רב עוצמה ולשנות לחלוטין את מבנה המערכת השיווקית בעסק. חברת נקסט מדיה מתמחה ב קידום ובניית אתרים חדשים המסייעים רבות בהגברת הפעילות העסקית.

מה בין האינטרנט, בניית אתרים לעסקים ואמצעי שיווק אחרים?
כל עסק מחפש דרכים חדשות להגברת המודעות של לקוחות פוטנציאליים לקיומו. לפני כמעט מאה שנים היו אלה העיתונים והרדיו ששימשו ערוצי שיווק מצוינים ולפני כשישים שנים הצטרפה גם הטלוויזיה לחגיגת השיווק.
כיום רשת האינטרנט היא הפלטפורמה הטובה ביותר לשווק עסקים וקידום ובניית אתרים הם הכרח, הן משום שכמות הגולשים עולה מדי יום והן משום שקל יותר למקד את הפרסום לקהל היעד המתאים. חברת נקסט מדיה מאמינה בבניית אתרים עסקיים שמתבצעת מתוך ראייה שיווקית, על כן אנו נדאג עבורכם גם למסע פרסום ממוקד ברשת שיקפיץ את הפעילות העסקית שלכם קדימה.
אמצעי התקשורת הישנים היו בהחלט אמצעי פרסום יעילים בזמנם. ואולם בניית אתרים לעסקים ואתרי אינטרנט בכלל שינתה את פני הפרסום והשיווק: קידום ובניית אתרי אינטרנט מאפשרים לעקוב ולמקד את הפרסום בדיוק לקהל היעד הרצוי. 

משמעות העניין היא שניתן להשקיע הרבה יותר אנרגיה בנישה המסוימת אליה פונה האתר ולנסות לחשוף אותו בפני גולשים רבים באמצעות תמהיל נכון של מילות חיפוש, עיצוב נכון, ניהול לקוחות איכותי ושירות מצוין. זאת, על חשבון פרסום באמצעי התקשורת האחרים.
אתר אינטרנט המנוהל נכון וממותג נכון מייצר כספים רבים עבור העסק. חברת נקסט מדיה מבינה את חשיבות העניין ומתמחה בדיוק בזה - בניית אתרים לעסקים עם התמקדות גבוהה בנישה הספציפית שבה עוסק העסק ובקהל היעד המדויק של העסק שלכם.
אנחנו בונים, אתם מרוויחים
עסקים רבים כבר גילו את היתרונות הגדולים של בניית אתרים לעסקים ו קידום ובניית אתרים ובעיקר את היתרון הכלכלי הטמון באתר. בעשור האחרון אירע לא פעם שעסק העביר את מרכז הכובד מפעילות עסקית בשיטות הישנות לפעילות באמצעות אתר האינטרנט. מדוע? התשובה פשוטה: פחות השקעה, הרבה יותר תוצאות. חברת נקסט מדיה תדאג להפוך גם את האתר העסקי שלכם לאתר מנצח. פנו עוד היום ותתחילו להרוויח.

קידום ובניית אתרים

בתקופה זו כבר ידוע כי שום עסק אינו יכול לשרוד בעולם התחרותי של ימינו מבלי שיהיה לו אתר אינטרנט פעיל ואפקטיבי. אם בעבר היה מספיק להציג כמה מילים ותמונות באינטרנט, הרי שכיום השתנו דרישות הגולשים וללא קידום ובניית אתרים מקצועיים אין לאתר אינטרנט שום ערך שיווקי או כלכלי. עם עליית הרשתות החברתיות ובראשן כמובן הפייסבוק, הפך הצורך של בניית אתרים לעסקים לעניין של הכרח, כיוון בית עסק שאין לו אתר אליו ניתן להפנות את הגולשים בפייסבוק מאבד למעשה קהל לקוחות פוטנציאליים אדיר לטובת המתחרים הישירים שלו. בחירת חברת קידום ובניית אתרים איכותית יכולה להקפיץ את אתר האינטרנט של כל עסק, גדול או קטן, ולהפוך אותו לכלי פרסומי ממדרגה ראשונה. לכל מי שמתעניין בהקמת אתר אינטרנט לעסק כדאי לדעת מעט על בניית אתרים לעסקים ועל חלק מן ההיבטים החשובים הכרוכים בכך.

ישנם לא מעט חברות בניית אתרים לעסקים אשר מציעות שירותי קידום ובניית אתרים ,ולכן עליכם לוודא כי החברה שבידיה תפקידו את העניין תהיה חברת בניית אתרים או חברת קידום אתרים מקצועית עם הפנים לעתיד. בניית האתר צריכה להיעשות בצורה שתתאים לא רק לטכנולוגיות ולדפוסי הגלישה הנוכחיים, אלא גם לאלו של עוד שנתיים, מאחר וההתפתחות של הטכנולוגיה היא מהירה. כך לדוגמא, יותר ויותר אנשים גולשים כיום מן המכשירים הסלולריים שלהם ולא רק מן המחשב האישי, ולשינוי זה יש השלכות דרסטיות על אופן עיצוב ובניית אתרי האינטרנט. אין טעם משום כך להשקיע זמן וכסף בבניית אתר שלא יפעל כמו שצריך על גבי סמארטפון, כיוון שאתרים מסוג זה יהפכו למיושנים כבר בשנה הקרובה, לפי יודעי דבר.

שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר מדברים על קידום ובניית אתרים הוא השפעתם של השינויים הטכנולוגיים על הרגלי הגלישה של המשתמשים. למשל, אם עד לפני כמה שנים היו רוב הגולשים מגיעים לאתר על ידי הקלדת הכתובת שלו, הרי שכיום הרוב המוחלט של הכניסות לאתר נעשה דרך מנועי החיפוש ובראשם גוגל. משום כך רק אתר שיקודם בצורה טובה יזכה לקהל, ויממש את הפוטנציאל השיווקי שלו. חברות קידום אתרים באינטרנט מאפיינות את קוד אתר האינטרנט בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, וכן יסייעו לכם בכתיבת התכנים בצורה שתדחוף אותם קדימה לתוצאות הראשונות בגוגל.


בניית אתרים לעסקים
העשור האחרון היה ללא ספק העשור בו שינתה רשת האינטרנט את חיינו. בתחום העסקי התבטאה תופעה זו בכך שהרשת הפכה לפלטפורמה מרכזית לכל מה שקשור לפרסום, שיווק ומכירות. כיום כבר לא צריך לדבר הרבה על חשיבותם של אתרי אינטרנט לעסקים ועל קידום ובניית אתרים, ולמעשה אי אפשר לדמיין כלל עסק שיוכל להמשיך לפעול לאורך זמן ללא אתר אינטרנט מתעדכן. מהסיבה הזאת בניית אתרים לעסקים הפכה חובה, והידע הרב שנצבר בכל מה שקשור בעיצוב אתרים ובנייתם יכול לקדם כל עסק, גדול וקטן בכל תחום כמעט.

חברות ל קידום ובניית אתרים באינטרנט אשר עוסקות בתחום של בניית אתרים לעסקים מציעות לבעלי עסקים בניית אתרים, החל מחבילות מצומצמות הכוללות עיצוב ובניה בסיסיים, ועד לחבילות מורחבות הכוללות מיתוג, עדכון וקידום של האתר לאחר בנייתו. לפי כך ישנו טווח מחירים רחב למדי אותו ניתן למצוא בשוק, כאשר בדרך כלל כגובה ההשקעה כך גם מידת האפקטיביות של אתר האינטרנט. ישנם עסקים (בעיקר קטנים) אשר מסתפקים בבניית אתר פשוט של מספר עמודים מצומצם, ומן הצד השני אפשר למצוא אתרים מורכבים הכוללים פיצרים של קישורים לרשתות חברתיות או חנות אלקטרונית המאפשרת רכישה מקוונת.

בזמן בניית אתרים לעסקים מתחיל קודם כל בעיצוב האתר. יש חשיבות רבה לעיצוב האתר מבחינה שיווקית. האתר צריך להשתלב בשאר אמצעי הפרסום של העסק ולהתאים לערכי המותג, כך שתיווצר אחידות בין כל האמצעים השיווקיים של העסק כגון הלוגו,כרטיסי הביקור ועוד. אך בנוסף לכך כרוכה בניית אתרים לעסקים גם בעיצוב נכון של ממשק המשתמש, כך שחווית הגלישה והתפעול של האתר תעודד את הגולשים לבקר באתר.

לצד עיצוב האתר צריכה חברת קידום ובניית אתרים לדאוג גם לצדדים הטכניים שלו כגון רוחב פס, איחסון והטמעתן של פונקציות מתקדמות. חשוב מאוד בהקשר זה לפנות לעסקים בעלי ניסיון מוכח של בניית אתרים לעסקים. חברות אלו הן בעלות ידע רב בכל מה שקשור לצרכים המיוחדים של אתר עסקי כמו למשל תנועת גולשים רבה, קידום האתר, ועוד.


 

בניית אתרים לעסקים – השלב הבא באבולוציה העסקית.

קידום ובניית אתרים עשויים להקפיץ את העסק במהירות קדימה. כל עסק מחפש דרכים שונות להתקדם ולהרחיב את פעילותו. אמרה ישנה קובעת כי "מי שלא הולך קדימה, הולך אחורה". ואכן, זו אחת האמרות החכמות כאשר מדובר בפיתוח עסקי ועל בניית אתרים לעסקים. אם עד לפני קצת יותר מעשור נמנעו עסקים רבים מלהיכנס לתחום וישבו על הגדר, כעת כמעט לא ניתן למצוא עסק המכבד את עצמו שאיננו מנהל אתר אינטרנט, לעיתים כמרכז רווח נפרד ולעיתים קרובות אף יותר כצורת ההתקשרות העיקרית עם קהל הלקוחות של העסק.

 המטרה של בניית אתרים לעסקים:

המטרה הכללית של " קידום ובניית אתרים " חייבת להתחלק למטרות משנה, שאותן יש להשיג בעזרת בניית אתר עסקי בצורה חכמה או קידום אתרים באינטרנט:

1 – עיצוב אתר ידידותי למשתמש, שלא רק שאיננו מרתיע את המשתמש אלא אפילו מעודד אותו להשתמש בשירותי החברה ולרכוש את מוצריה. העיצוב כולל את הצבעים הנכונים, הגופנים הנכונים, סידור נכון של האתר וקישורים פנימיים נאותים. בניית אתרים לעסקים שנעשית בצורה נכונה, עשויה להגדיל את אחוז הרוכשים באתר בצורה משמעותית.

2 – הגדלת התנועה לאתר: לאחר שנסתיימה בניית האתר, יש לדאוג בדרכים שונות להגדלת התנועה בו, הן בעזרת פרסום ממומן והן בעזרת קידום אורגני בשיטות שונות. אחת השיטות היא כתיבת מאמרים מקצועיים ובעלי ערך מוסף גבוה המצויים באתר ומקדמים אותו במנוע החיפוש, על פי מילות חיפוש שהוגדרו מראש.

3 – הגדלת התנועה לאתר – השלב הבא: יצירת רשימת לקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים ושמירה על קשר רציף איתם, אם באמצעות ניוזלטרים תקופתיים ואם באמצעות משלוח כרטיסי ברכה לימי הולדת וכיוצא באל אירועים. פעולות אלה יגדילו את יחס ההמרה – משמע לקוחות המגיעים לאתר ומבצעים בו קנייה בפועל.

 בניית אתרים לעסקים – עסקת חבילה:

מהאמור לעיל ניתן להביא כי קידום ובניית אתרים כרוכה בהרבה מחשבה מקדימה ופעולות רבות המשלימות את העניין. מומלץ מאד לבצע בניית אתרים לעסקים רק אצל אנשי מקצוע היכולים לכסות את כל התחומים האפשריים, החל מהבנייה וכלה בקידום. המחירים אינם יקרים יחסית, ובבחינה של יחס עלות-תועלת, התוצאות מצוינות.


קידום האתר
לאחר שיש לנו עיצוב נכון לאתר השלב הבא הוא לגשת לחברת קידום ובניית אתרים אשר תעשה אופטימזציה לאתר ותתחיל לקדם אותו במנועי החיפוש.


חברות לבניית אתרים וקידום אתריםחברת קידום אתרים  חברות לבניית אתרים

חברת קידום אתרים - מהם תחומי פעולתה וחשיבותם?
בניית אתר עבור העסק היא השקעה שיש ציפייה גבוהה לכך שתחזיר את עצמה בדמות גולשים רבים שיהפכו גם ללקוחות פוטנציאליים. אך עסקים רבים מוצאים עצמם במצב הלא נעים שבו לאחר כל הזמן והכספים שהושקעו בבניית האתר, רק גולשים ספורים טורחים להיכנס אליו. כדי לא להגיע למצב הזה כדאי מאוד להיעזר בשירותי חברת קידום אתרים מקצועית.

שירותי קידום אתרים – לאיזה צורך?
חברת קידום אתרים יכולה לתת מענה למצב הלא נעים של אתר מוזנח, ולהפוך את ההשקעה באתר לרווחית, באמצעות התאמת האתר לדפוסי הגלישה הקיימים כיום. אם בעבר היו גולשים מגיעים לאתר כלשהו על ידי הקלדת כתובתו בשורה העליונה של הדפדפן, הרי שכיום כמעט אף אחד לא טורח לזכור כתובות של אתרים. הגולש הממוצע מגיע לרוב האתרים כיום באמצעות לחיצה על הקישור לאתר ברשימת תוצאות החיפוש בגוגל. לדוגמא, גולש אשר מחפש את האתר של חנות החיות החביבה עליו בעיר מגוריו לא יתחיל לברר מה כתובת האתר אלא יקיש בגוגל "חנות חיות בהרצלייה". אך אם חנות חיות אחרת השתמשה בשירותי חברת קידום אתרים, הרי שהוא יראה קודם כל את הקישור לחנות זו, וסיכוי סביר שיכנס לאתר שלה וכך החנות המקורית איבדה לקוח חשוב...

כיצד פועלת חברת קידום אתרים?
חשוב לדעת כי ישנן כמה שיטות לקידום אתר בגוגל, וחברה מקצועית משלבת בין כל הדרכים והטכניקות כדי להגיע לתוצאות האפקטיביות ביותר. ראשית ניתן לבצע קידום ממומן, כלומר תשלום לגוגל כדי שהקישור לאתר יופיע במקום מיוחד בדף תוצאות החיפוש של ביטויים רלוונטיים לעסק (למשל "חנות חיות" בדוגמא הקודמת). היתרון בשיטה זו הוא כי אין צורך לחכות זמן רב עד שהפרסום נהיה אפקטיבי, אך לאורך זמן ישנן שיטות יעילות ובעיקר חינמיות, אשר "דוחפות" את האתר אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש עצמן, ונקראות "קידום אורגני". חברת קידום אתרים תוכל לייעץ לעסק כיצד לבנות את האתר ולנסח את תכניו בצורה מתאימה. בנוסף לכך, חברת הקידום גם פועלת לפרסום האתר ולקישורים אליו מאתרים אחרים. צעדים כאלו ואחרים מעודדים את גוגל לקדם את האתר ברשימת התוצאות.

נכתב ע"י נדב נקסט מדיה nadav.nextmedia@gmail.com


חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים

עסקים רבים מבקשים כיום להקים אתר באינטרנט שישמש כפלטפורמה מכירתית. עסקים רבים מציעים כיום שירותי בנייה וקידום אתרים, ולא תמיד קל לבחור מביניהן את החברה בידיה תרצו להפקיד משימה חשובה זו. הנה לעזרתכם מספר טיפים באמצעותם תוכלו להשוות בין חברות לבניית אתרים.

השיקול הראשון שצריך לעמוד לנגד עיננו כשאנחנו משווים בין חברות לבניית אתרים הוא כמובן המקצועיות. ישנן חברות בעלות מוניטין של שנים, שילוו אתכם בתהליך המורכב של הקמת האתר משלב הרעיון הראשוני, דרך העיצוב הגרפי ועד להעלאתו לאוויר. בכל אחד מן השלבים האלו יש צורך בהיכרות מעמיקה עם המון היבטים טכניים, מכירתיים ועוד. כדאי מאוד לבחור בחברה לבניית אתרים שתוכל לתת מענה גם לדרישות חריגות, כך שלא תאלצו להתפשר על הציפיות שלכם מן האתר.

עוד גורם בעל משקל רב בבחיר חברת בניית אתרים הוא המחיר. הקמת אתר היא השקעה חד פעמית שצריכה להניב רווחים לעסק בעתיד, ותמיד אפשר לקבל יותר תמורת תשלום נוסף. מומלץ להגביל מראש את התקציב כך שלא תמצאו את עצמכם משלמים בסופו של דבר על אתר מפואר הרבה יותר מזה שרציתם, שאולי אינכם צריכים כלל. ישנן לא מעט חברות לבניית אתרים שיכולות להציע לכם אתרים מן הרמה הגבוהה ביותר תמורת סכומים סבירים לחלוטין. הקפידו להשוות בין המחירים שמציעות לכם החברות השונות ולהבין מה אתם מקבלים בתמורה, כיוון שכך תוכלו לחסוך מאות ואלפי שקלים.

ולבסוף, חשוב מאוד לזכור כי בניית האתר אינה מהווה את סוף הסיפור, וכדי שהאתר שלכם יהיה יעיל עליו להתעדכן באופן שוטף, ודבר זה יכול להיעשות בכמה דרכים. אם יש לכם אתר פשוט יחסית ואתם מתמצאים מעט במחשבים, תוכלו אולי לשנות את קוד האתר בעצמכם. אך בדרך כלל מציעות חברות לבניית אתרים וחברות קידום אתרים מערכות לניהול תוכן שיחסכו מכם את הצורך בכך. כדאי להשוות בין המערכות שמציעות החברות השונות ולבדוק עד כמה הן ידידותיות למשתמש ואלו מרכיבים באתר הן מאפשרות לכם לשנות. כך לדוגמא יתכן שתרצו לשנות לא רק את התכנים הטקסטואליים אלא גם את הצבעים, הרקעים ואלמנטים גרפיים נוספים.

נכתב ע"י נדב נקסט מדיה nadav.nextmedia@gmail.com


המלצות לקידום אתר באינטרנט

09/10/2014, 11:29 am

המלצות לקידום אתר באינטרנט אין עוררין כי קידום אתר באינטרנט הוא חובה לכול עסק, אך מה לעשות שהסטטיסטיקה מראה כי לקוח פוטנציאלי מסתכל רק על העמוד הראשון במנוע החיפוש ובעמוד זה יש עד 10 מפרסמים


על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים

29/09/2014, 11:25 am

על חשיבות הכותרת ותיאור האתר והעמוד בקידום אתרים בקידום האתר, חשוב לזכור שני אלמנטים שלא תמיד מפנים אליהם את תשומת הלב הראויה: כותרת האתר ותיאורו. נעמוד כאן על האופן שבו יש לנסח כותרת ומה מקומו של התיאור.


קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם?

29/09/2014, 10:27 am

קידום אתרים לעסקים - האם זה משתלם? בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להשקיע את כספם על שיווק העסק ברשת האינטרנט. האם מודעה בעיתון המקומי תתרום יותר מקידום ממומן או קידום אורגני באינטרנט. הכל על קידום אתרים


קידום אתרים אורגני בהשוואה לקידום עסקים באינטרנט

29/09/2014, 9:22 am

קידום אתרים אורגני בהשוואה לקידום עסקים באינטרנט אתר אינטרנט הוא בעצם הבית הדיגיטלי של בית העסק. באתר מוצג תוכן הקשור בעסק, תמונות הקשורות בו, אירועים, וכדומה. באתר מציגה כל חברה בו את דמותה, את שירותיה ואת מוצריה. לפעמים האתר הוא למטרה תדמיתית בלבד


הפצצה שהטילה גוגל - ואיך קשור פרוטוקול HTTPS לקידום האתר שלך?!

04/09/2014, 3:23 pm

הפצצה שהטילה גוגל -  ואיך קשור פרוטוקול HTTPS לקידום האתר שלך?! לפני מספר שבועות, ב-6 באוגוסט 2014, נפל דבר. הפרוטוקול המאובטח עלה לתודעה ברשת ועורר תגובות רבות, לאחר שגוגל הודיעה באופן רשמי, כי הפרוטוקול ה-HTTPS, יהפוך מעתה לגורם המקנה נקודות דירוג ( .(Rankingב


קידום אתרים - הלכת אחורה בדירוג? אנחנו כאן בשבילך

01/09/2014, 8:00 am

קידום אתרים - הלכת אחורה בדירוג? אנחנו כאן בשבילך כן, אתה צודק וזה מובן - אתר העסק שלך שעליו עמלת רבות והוצאת עליו כספים רבים ומשאבים רבים ירד אחורה בדירוג במנוע החיפוש וכעת, אתה חושש שמא לקוחות לא ימצאו אותך...


קידום אתרים בגוגל - למה עדיף לקדם בשיטת כובע לבן?

28/08/2014, 12:41 pm

קידום אתרים בגוגל - למה עדיף לקדם בשיטת כובע לבן? כאשר אנו מדברים על קידום אתרים בגוגל, אנחנו מדברים על קידום אתר בדירוג תוצאות החיפוש לפי מילות מפתח מוגדרות מראש.


קידום אתרים בגוגל - לא מה שחשבתם

21/08/2014, 2:55 pm

קידום אתרים בגוגל - לא מה שחשבתם עד לא מזמן, והאמת שאפילו היום אם תשאלו מקדם אתרים ממוצע - מהם הדברים החשובים ביותר על פיהם גוגל מדרג את תוצאות החיפוש, הוא בוודאי ישיב לכם שהקריטריונים החשובים ביותר הם מס' הקישורים לאתר ואיכות התוכן,


תלייה נכונה של שלטי פלריג

18/08/2014, 11:28 am

תלייה נכונה של שלטי פלריג גישה נכונה וביצוע נכון של תליית שלטי פלריג


קידום אתרים וקישורים

15/08/2014, 2:37 pm

קידום אתרים וקישורים עולם האינטרנט בכלל ותחום קידום אתרים בפרט דורש מאיתנו, מקדמי האתרים, להיות מוכנים לכל שינוי קטן שמנועי החיפוש עומדים לערוך לו.


מדוע אתרים רספונסיביים הם בגדר מהפכה

09/09/2014, 6:22 am

מדוע אתרים רספונסיביים הם בגדר מהפכה מי שלא מתאים את האתר שלו לגלישה במכשירים ניידים, עלול לפספס עשרות אחוזים מהגולשים. אז איזה סוג של אתר מובייל הכי משתלם?


כמה טיפים על הקמת אתר אינטנרט לעסק חדש

23/08/2014, 8:53 pm

הקמת אתר אינטנרט לעסק חדש או קיים. דברים בסיסיים שצריך לדעת לפני שאתם מקימים אתר אינטרנט לעסק שלכם.


דף ראשון בגוגל עדיין לא אומר שהצלחתם

09/08/2014, 4:19 pm

קידום אתרים זו פעילות חשובה שכל עסק מגיע אליה בשלב כלשהו, קידום זה לא מספיק! כשאתר בנוי לא טוב, או לא מספיק ברור ונגיש, גולשים שהגיעו לאתר יעזבו ללא ביצוע פעילות עסקית, ואף ישתפו אחרים בחוויה השלילית


בניית אתרים חוקים וצבעים

25/07/2014, 11:43 am

היום בעידן האינטרנט, במיוחד כאשר רוב הלקוחות המצאים באינטרנט, בפייסבוק, גולשים למגוון אתרים, כותבים תגובות, נכנסים לכל אתר שנראה להם מעניין בעיצוב שנעשה ובמראה, נראה מעניין בתוכן וכאשר בעל עסק רוצ


לימודים בבית ספר לבניית אתרים מה לומדים שם?

25/07/2014, 9:07 am

בימים אלה כל עסק שירצה להתקדם ולהגדיל את מאגר הלקוחות, יצטרך שיהיה לו אתר משלו, אתר שייצג את העסק. יכולים להיות באתר מספר רב של דפים או מספר מוגבל של דפים, בד"כ מספיק שהדפים יכילו, מידע כגון אודות החב


אפליקציות ליצירת אנימציה

12/07/2014, 8:04 pm

ישנן אפליקציות רבות המאפשרות לך ליצור אנימציה בעצמך. האפליקציות המוזכרות כאן, כולן קלות ופשוטות לשימוש אך עם זאת מאפשרות תוצאות איכותיות ומקצועיות.האפליקציות המוזכרות כאן אינן חינמיות אך מחירן נמוך וב


אנימציה דוקומנטרית

07/06/2014, 9:39 pm

אנימציה דוקומנטרית היא סוגה של סרט אשר משלבת בין הז'אנרים של אנימציה ודוקומנטציה. הדוגמא הראשונה המוכרת ליצירת אנימציה דוקומנטרית היא הסרט "שקיעה הלוסיטניה" (1918)


איך לבנות אתר אינטרנט ולהשאר בחיים

28/05/2014, 4:42 pm

כל עסק יודע כיום שאין לו (כמעט) זכות קיום ללא אתר. אלא שיש אתר אינטרנט ויש אתר אינטרנט. ללא שמירה על עקרונות ברורים של בניה, אין בו כל תועלת. הנה העקרונות הבסיסיים שבלעדיהם לא כדאי אפילו להתחיל...


אומנות בניית אתרים ועיצוב אתרים באינטרנט

13/04/2014, 11:06 am

במאמר זה אדגיש בפנייכם את חשיבות מבנה ה-URL באתרי אינטרנט


איך להתאים את עיצוב האתר לקהל היעד

02/04/2014, 10:22 pm

כשבוחרים איך לעצב את האתר צריך להתחשב במטרת האתר- איזה סוג גולשים הוא הולך להביא ? האם הם יאהבו את העיצוב ? טיפים בכתבה הבאה :| חברת קידום אתרים || חברת בניית אתרים || אתר || חברה לבניית אתרים || בניית אתר |

עיצוב אתרים

בניית אתרים

קידום אתרים

פירסום בגוגל

מאמרים

עיצוב אתרים
פיתוח אתרים
ניהול תוכן
קידום אתרים
פירסום באינטרנט
פירסום בגוגל
שיווק באינטרנט
תנועת מבקרים
רשתות חברתיות
בניית אתר ריספונסיביבניית אתר רספונסיבי
בניית אתר נגישבניית אתר נגיש

כלים לקידום

סרטי תדמית לעסקים
בדיקת גיל דומיין
בדיקת PageRank
בדיקת קישורים ניכנסים
בדיקת מיקום במנועי חיפוש
בדיקת תוכן משוכפלבדיקת תוכן משוכפל

כלים לכותבי תוכן

בדיקת אחוז טקסט בדף
בדיקת צפיפות מילות מפתח
בדיקת טקסט מועתק

קוד לבוני אתריםקוד לבוני אתרים

סקריפט לתיבהסקריפט לתיבה
טקסט נגללטקסט נגלל


עיצוב